Activiteiten onder covid-19

Gezien de niet zo gunstige omstandigheden hebben wij beslist dat de komende activiteiten van 2020 worden afgelast. Het lijkt ons niet juist om op dit moment een activiteit te laten doorgaan,zelfs niet onder strikte coronamaatregelen! Gezondheid primeert op dit moment! Het innen van het lidgeld gebeurt met een overschrijving!Niet deur per deur!

Nog geen lid?

We verwelkomen je graag op onze activiteiten. Ontdek meer van onze ledenvoordelen.

Meer nieuws

Jaarprogramma 2020

Zet ons dorp in de zonnebloemen!

Omwille het blijvend gevaar van het coronavirus,wordt deze actie verschoven naar 2021!

Solidariteitsactie met zonnebloemen!

Wegens de coronacrisis (covit 19) hebben wij reeds verschillende activiteiten moeten annuleren of uitstellen Het leek ons echter een leuk idee om de zaadjes onder onze leden te verdelen met de vraag om deze te zaaien in jullie tuin of die van uw kinderen. Neem af en toe een foto voor op onze website en stuur deze door naar wijnendirk@gmailcom.