Jaarprogramma 2022

Zoals ieder jaar hebben we in 2022 ook voor ieder wat wils ! In 2022 vieren we het 100 jarig bestaan van onze afdeling en doen we opnieuw een poging met de Citygolf in Tongeren. Jammer genoeg moeten we nog steeds rekening houden met covid-19 en kunnen er misschien enkele activiteiten niet plaats vinden!

Nog geen lid?

We verwelkomen je graag op onze activiteiten. Ontdek meer van onze ledenvoordelen.

Meer nieuws

Hou elkaar gezond!

Activiteiten onder covid-19

Gezien de niet zo gunstige omstandigheden hebben wij beslist dat de komende activiteiten van 2020 worden afgelast. Het lijkt ons niet juist om op dit moment een activiteit te laten doorgaan,zelfs niet onder strikte coronamaatregelen! Gezondheid primeert op dit moment! Het innen van het lidgeld gebeurt met een overschrijving!Niet deur per deur!

Beste wensen!